Društvo Ključ Center za boj proti trgovini z ljudmi

Kako jim lahko pomagam. Usposabljanje za nove prostovoljce. Celostna oskrba žrtev TzL. CEINAV Cultural encounters in interventions against violence. VICTOR Victims of Child Trafficking Our Responsibility. Kako se rešim iz pasti TzL? Knjige, filmi, dokumentarci, videi. Napotki za strokovno javnost. Osnovno izobraževanje za strokovne delavce 16. 11. 2017. IZJAVA ZA JAVNOST OB EVROPSKEM DNEVU BOJA PROTI TRGOVANJU Z LJUDMI. Osnovno izobraževanje za strokovne delavce 17. 10. 2017.

OVERVIEW

The web site drustvo-kljuc.si currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have analyzed twenty pages inside the site drustvo-kljuc.si and found fifty websites referencing drustvo-kljuc.si. I discovered one social media sites owned by this website.

DRUSTVO-KLJUC.SI TRAFFIC

The web site drustvo-kljuc.si has seen a alternation levels of traffic all round the year.
Traffic for drustvo-kljuc.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-kljuc.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-kljuc.si

Deppy goes Eppy

Tuesday, 23 September 2008. slovensko desnico in če sem birmana pomeni, da sem klerofašistka? Potem lahko brez slave vesti K. Orut trio zmerjam s komunisti? Na Prešercu so godli Bandiero rosso, njihovi volilci pa so napovedali, da bodoz baklami razsvetlili napis Tito na Sabotinu. Saturday, 20 September 2008. Wednesday, 17 September 2008. Ne, ne, ne. In potem me vedno rešuje IMDB.

DRUŠTVO ZA NENASILNO KOMUNIKACIJO - VSTOPNA STRAN

051 332 776, 030 423 424. Vojkovo nabrežje 10, Koper. Kako do naše enote v Kopru, si oglejte tule. Nasilje nad ženskami je skrajna oblika nadzora moških nad ženskami. Z nasiljem moški potiskajo ženske v podrejen položaj v primerjavi z moškimi.

Ženska svetovalnica Cesta v Mestni log 55 Murgle Center 2. nadstropje, 1000 Ljubljana 01 25 11 602

Kaj storiti v primeru nasilja. Enakost spolov je temeljna za enakovredno družbo. V zakonih smo obravnavane enako, kaj v v praksi? Ali imamo ženske enake štartne pozicije kot moški? Nas vzgajajo za skrbstveno delo, ki je navadno neplačano? Čestitke ob Mednarodnem dnevu žensk! Marec 8, 2018. ženska je bolj varna tukaj kot doma. Sekcija varnih hiš in materinskih domov.

ISA institut za psihološko svetovanje in izobraževalno razvojne projekte

CAP program za preventivo nasilja in zlorabe otrok. Projekt FIRST Mreža prve pomoči za žrtve nasilja. CAP program za preventivo nasilja in zlorabe otrok. Projekt FIRST Mreža prve pomoči za žrtve nasilja. Institut za psihološko svetovanje in izobraževalno razvojne projekte. Osrednji cilj našega dela so dobri medosebni odnosi, zdravje in zadovoljstvo ljudi. Na aktualne potrebe naših klientov in naročnikov.

Mestna občina Ljubljana

Razpisi, razgrnitve in javne objave. V središču Ljubljane bosta zaradi rekonstrukcije od 3. junija 2018 za ves promet zaprti Gosposvetska cesta in Dalmatinova ulica do Miklošičeve ceste. Podpisana pogodba o sofinanciranju projekta Čisto zate. Osnutek Odloka o proračunu Mestne občine Ljubljana za leto 2019. Začasna prekinitev oskrbe z zemeljskim plinom v Kosezah.

Victor Project Victims of Child Trafficking - Our Responsibility

Be a voice against child trafficking. VICTOR project Final Meeting Achievements and Steps forward. Ključ society from Slovenia organises My Dreams exhibition on Roma discrimination. Victor Project has entered final stage of implementation. VICTOR Victims of Child Trafficking Our Responsibility. The Smile of the Child.

Prepoznava in obravnava žrtev nasilja v družini

Ker vsak dan srečujemo žrtve nasilja v družini. Pomagajmo žrtvam nasilja v družini. Prepoznajmo in obravnavajmo nasilje v družini. Pripoved medicinske sestre, ki je po 25 letih izstopila iz kroga nasilja. Drugo izobraževanje o Prepoznavi in obravnavi žrtev nasilja v družini v okviru zdravstvene dejavnosti bo potekalo od 5. Strokovne smernice za obravnavo v družini pri izvajanju zdravstvene dejavnosti.

WHAT DOES DRUSTVO-KLJUC.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-kljuc.si Mobile Screenshot of drustvo-kljuc.si Tablet Screenshot of drustvo-kljuc.si

DRUSTVO-KLJUC.SI SERVER

Our crawlers discovered that the main page on drustvo-kljuc.si took eight hundred and eighteen milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
91.185.211.58

We revealed that this website is weilding the Apache server.

Društvo Ključ Center za boj proti trgovini z ljudmi

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site drustvo-kljuc.si had the following on the web site, "CEINAV Cultural encounters in interventions against violence." I noticed that the website said " VICTOR Victims of Child Trafficking Our Responsibility." They also said " Kako se rešim iz pasti TzL? Knjige, filmi, dokumentarci, videi. Osnovno izobraževanje za strokovne delavce 16. IZJAVA ZA JAVNOST OB EVROPSKEM DNEVU BOJA PROTI TRGOVANJU Z LJUDMI. Osnovno izobraževanje za strokovne delavce 17."

ANALYZE SIMILAR WEBSITES

Imenik društev in klubov - imenik društev in klubov v Sloveniji

Imenik slovenskih društev in klubov. Vpišite naziv iskanega društva ali kluba. Imenik slovenskih društev in klubov. Imenik slovenskih društev in klubov. Je s poskusnim delovanjem pričel decembra 2009. Svoj obstoj je po nekaj letih začasnih naslovov našel na trajnem spletnem naslovu drustvo-klub.

Društvo knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog Prigorja -

Planovi i izvješća o radu Društva. Poziv za izlaganja i poster izlaganja za 36. Prijave izlaganja i postera 2018 podijeli . Poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu nagrade. SASTANKA GLAVNOG ODBORA I UREDNIŠTVA SVESKA. 2 sastanak Glavnog odbora i Uredništva Sveska.

Društvo KRIŽEMKRAŽEM

KRIŽEMKRAŽEM - VODILNA DOMAČA BESEDNA IGRA. Drugo ime zanjo je zmajeva kri. Čestitke za prvo sestavljeno desetico gredo Bojanu Kosu! KRIŽEMKRAŽEM - VODILNA DOMAČA BESEDNA IGRA.